life coaching
& business coaching

Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu efektywności osobistej czyli zarządzania sobą w czasie, rozwiązywania problemów, skutecznej komunikacji.
Jako coach prowadzę lifecoachingi oraz biznescoachingi.

Pracuję również mentoringowo z osobami, które wkraczają w świat rozwoju osobistego lub planują założyć, rozkręcić biznes.

ZADZWOŃ

730 11 66 11

NAPISZ DO MNIE

kontakt@malgorzatagabrys.pl

zapytaj o szkolenie

jeszcze RODO

Jestem dyplomowanym trenerem i coachem.

Dlaczego to ważne?

Sukcesywnie poszerzam swoje kwalifikacje i zdobywam nową wiedzę i umiejętności. Ukończyłam m.in. Studium Pracy z grupą, które organizowała Fundacja Przestrzeń Rozwoju, szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowań czy Dialogu Motywacyjnego.

Dla mnie szkolenie innych to misja i praca, która wymaga ciągłego zaangażowania, rozwijania samego siebie, aby jeszcze lepiej rozumieć potrzeby innych.

Prowadzę szkolenia, warsztaty, prelekcje, sesje coachingowe, mentoringowe zarówno dla biznesu jak i dla klienta indywidualnego.

Dla firm przeprowadzam również analizę potrzeb szkoleniowych oraz wspieram w procesie wdrażania zmian po szkoleniach.

Moja praca, to też praca mentoringowa z osobami będącymi na starcie ze swoją działalnością gospodarczą lub osobami, które planują zmianę pracy. Koncentrujemy się na czym się skupić w takim okresie, na co zwrócić uwagę, jak opracować CV, jak przeglądać oferty, jakich narzędzi używać.

W mojej pracy współpracuję z wysokiej klasy szkoleniowcami i jeśli jakaś firma jest zainteresowana szkoleniem z jakiegokolwiek tematu to jestem w stanie je dostarczyć właście dzięki mojemu zespołowi.

CERTYFIKATY I SZKOLENIA

Dyplomowany Trener Biznesu Akdemii SET (122 godziny sesji szkoleniowych, 12 godzin seminariów trenerskich, 16 godzin pracy własnej)

Trening Interpersonalny PLUS (85 godzin pracy warsztatowej)

Studium Pracy z Grupą i Zespołem “Przestrzeń Rozwoju” (112 godzin treningowych i warsztatowych z zakresu umiejętności interpersonalnych i świadomości siebie w roli osoby prowadzącej grupę, podstawy pracy z grupą i zespołem, prowadzenie spotkań i szkoleń, komunikacja NVC, innowacyjne metody pracy z grupą, proces grupowy, sytuacje trudne w pracy z grupą)

Certyfikat Fundamental Coaching Skills ICI (80 godzin treningu, 8 godzin superwizji grupowej oraz 15 godzin sesjo coachingowych)

Szkolenie Dialog Motywujący
Szkolenie Racjonalna Terapia Zachowań
Szkolenie Narzędzia Gestalt

Pracuję na terenie całego kraju, ale szczególnie mocno działam na rynku lokalnym, w Wieliczce i okolicach wspierając lokalny biznes i dużych przedsiębiorców ze stref ekonomiczych.

Pracując korzystam ze swoich talentów

woo

wydobywam ludzi z ich skorupy

+

Komunikacja

przez dobrze dobrane metafory, historie wyjaśniam zawiłości a także inspiruję do działania

empatia

pomagam ludziom wyrażać swoje uczucia i emocje

Relator

tworzę solidne, szczere i wzajemnie satysfakcjonujące relacje

strateg

widzę drogę tam gdzie inni zakładają, że drogi nie ma

aktywator

potrafię sprawić, aby rzeczy się działy

szkolenia, które prowadzę

Szkolenia otwarte i zamknięte, sesje coachingowe i szkolenia dla bardzo małych grup. 

Warsztaty kreatywnego myślenia

Szkolenia są przyjemne, a te z kreatywnego myślenia najbardziej! W czasach kiedy ciągle musimy się czymś wyróżniać, a ludzie powtarzają “wszystko na rynku już jest!” przychodzi nam z pomocą coś, co każdy z nas ma a co tylko trzeba pobudzić i rozkręcić! Jak to zrobić i co z tego dobrego może wyniknąć? To już kwestia nieograniczonej wyobraźni.

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Wystąpienia publiczne w biznesie

Podobno największym stresorem dla człowieka jest zabranie głosu przed grupą ludzi. Niekiedy ogromne emocje budzi nawet konieczność przedstawienia się na forum dziesięciu osób. Jak więc się przygotować do przemawiania i przede wszystkim odblokować? To kwestia przede wszystkim pracy z przekonaniami, zbudowania wiary w siebie a także dobrego przygotowania zarówno od strony merytorycznej jak i technicznej. Drugim etapem jest już tylko regularny trening – to tak, jak w nauce jazdy samochodem.

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Komunikacja interpersonalna

Rozmawiamy codziennie z niezliczoną ilością osób i korzystając z wielu narzędzi: bezpośrednio, przez maila czy komunikator typu messenger. Sposób w jaki to robimy wpływa na nasze relacje, życie prywatne i zawodowe. To obszar, do którego jak nic pasuje idealnie powiedzenie: “Diabeł tkwi w szczegółach” ale z drugiej strony “Nie taki diabeł straszny jak go malują” więc warto przyjrzeć mu się z bliska a tym samym rozbroić.

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Biznesowy savoir-vivre i budowanie relacji zawodowych

Żyjąc w różnych nakładających się perspektywach to ta biznesowa rządzi się nieubłagalnie sztywnymi zasadami, których nieprzestrzeganie może skutecznie pogrzebać kontrakt na kilka milionów złotych. Z drugiej strony – nie wiedząc jak zachować się “na salonach” tracimy swoją naturalność i skupiamy się na tym, jak “przetrwać” w sytuacji, w której nie możemy się odnaleźć. Wszystko jest jednak do ogarnięcia zarówno jeśli chodzi o uścisk dłoni jak i właściwe trzymanie wizytówki.

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Rozwiązywanie problemów

Problem to słowo, na które z automatu się jeżymy. Nikt nie chce ich mieć ale mają je wszyscy. Jedni radzą sobie z nimi lepiej a drudzy gorzej i czasem jest to tylko kwestia nastawienia. Serio. Tak czy siak poza nastawieniem warto poćwiczyć jeszcze techniki rozwiązywania problemów. Te standardowe i te “od czapy” bo z problemami można się naprawdę dobrze bawić!

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Budowanie zespołów

Skuteczny, zgrany zespół to podstawa. Dobrze się w nich pracuje a wyniki osiąga błyskawicznie. Co na to się składa? Wiele czynników, które warto poznać i zastosować, aby móc tworzyć dream teamy.

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

do poczytania

Jak ogarniać rekrutację?

Jak wygląda proces rekrutacyjny w Twojej firmie? Jest zaplanowany od momentu przygotowania ogłoszenia o pracę po onboarding czy raczej rekrutujesz od czasu do czasu na tak zwany żywioł? Dziś będę chciała Cię przekonać do tego, że temat rekrutacji warto mieć ogarnięty...

Priorytety – wyższy level planowania

Jeśli chcesz zrobić u siebie porządek w zadaniach to napisz do mnie. Wyślę Ci matrycę, którą będziesz mógł nimi uzupełnić, a potem przeanalizować wynik. Jakikolwiek on będzie polecam Ci w ciemno te kroki: 1. Od razu zajmij się zadaniami z ćwiartki „pilne i ważne”....

Jak pojechać na urlop i naprawdę wypocząć

Za nami już prawie połowa wakacji. Być może byłeś już na urlopie ale jeśli zaplanowałeś go na sierpień lub wrzesień to ten wpis jest dla Ciebie. Czy wiesz co zrobić, aby czas urlopu dobrze wykorzystać? Jak go spędzić, aby faktycznie poczuć, że się wypoczęło,...

Zanim rzucisz etat

Kolejny poranek. Po piątej drzemce otwierasz oczy i wstajesz z łóżka. Człapiesz do łazienki, patrzysz w lustro i stwierdzasz, że nie znasz osoby po drugiej stronie, ale właściwie możesz umyć jej zęby. Wychodzisz z domu i beznamiętnie pokonujesz kolejne kilometry do...

Masz talenty i powiem Ci skąd o tym wiem

Znasz swoje talenty? Ja swoje poznałam całkiem niedawno i zmieniło to moje życie diametralnie. Przede wszystkim dlatego, że nigdy wcześniej nie potrafiłam odpowiedzieć szczerze sobie czy innym osobom na pytanie w czym jestem najlepsza. Oczywiście wymieniałam za każdym...

Opinie moich klientów – moja najważniejsza rekomendacja

Przeczytaj, co o moich szkoleniach mówią osoby, które brały w nich udział:

Fantastyczne szkolenie, pełne konkretnej wiedzy. Polecam każdemu, na prawdę warto !

anonimowe ankiety po szkoleniu

Zmieniła się moja świadomość wykonywanych czynności, co to są priorytety oraz jak zaplanować swój dzień, tydzień, miesiąc aby przyniosło to oczekiwane rezultaty. Nie wychodzi mi to wszystko perfekcyjnie ale staram się to ogarnąć 🙂 #KO

anonimowe ankiety po szkoleniu

Gosia daje do myślenia, pozwala uczestnikom szkolenia samodzielnie znaleźć rozwiązanie swoich problemów nie narzucając gotowych odpowiedzi, ale wskazując jak je samodzielnie znaleźć.

anonimowe ankiety po szkoleniu