grupa Mastermind

Utknąłeś/aś, a bardzo chciałbyś/chciałabyś ruszyć do przodu?

Szukasz solidnego wsparcia w biznesie?

Nie chcesz już być samotny/samotna w biznesie?

Potrzebujesz energii i nowych pomysłów?

Potrzebujesz mieć z kim przegadać swoje wyzwania i problemy?

Biznesowa Grupa Mastermind

Bycie przedsiębiorcą nie jest łatwe chociaż daje wiele satysfakcji. Jedną z chyba największych zmór jest samotność w biznesie, a co za tym idzie brak wsparcia w problemach, wyzwaniach czy brak możliwości przedyskutowania i przetestowania nowych pomysłów. Na szczęście jest na to recepta!

Jest to opcja, z której możesz skorzystać bez wychodzenia z domu i która nie jest rozwiązaniem jednorazowym, doraźnym. Chcę pokazać Ci ideę i zalety tak zwanych Biznesowej Grupy Mastermind.

Biznesowa Grupa Mastermind to regularne spotkania przedsiębiorców (masz 5 osób), które odbywają się w stałym składzie i po to, aby dostać wsparcie w problemach i wyzwaniach. Mogą odbywać się stacjonarnie ale coraz częściej praktykowaną metodą są spotkania online (dzięki takim narzędziom jak Skype, Zoom, Google Meet itd.).

 

Korzyści i zalety płynące z uczestnictwa w Biznesowej Grupie Mastermind:

mobilizacja i motywacja – deklaracja celów przed członkami grupy i rozliczanie się z nich

wsparcie mentalne i biznesowe

nowe kontakty

nowe pomysły

nauka i czerpanie z doświadczeń pozostałych członków grupy

kameralna grupa

możliwość spojrzenia na swoje problemy z innej perspektywy

systematyczna praca

precyzyjnie dobrani ludzie (dostosowany poziom i brak konkurencji)

wzajemna promocja

bezpieczne warunki (duży nacisk na poufność, szacunek i zaangażowanie)

„Buduj swoją firmę wokół swojego życia, a nie życie wokół firmy”

Można je podsumować jednym stwierdzeniem: rozwój Twojej firmy.

Spotkania mają z góry ustaloną strukturę a czas jest mocno pilnowany. Zazwyczaj trwają one 90 minut podczas których każdy z uczestników w ramach krótkiej rundki opowiada o swoich sukcesach z ostatniego tygodnia.

Później rundka, podczas której uczestnicy rozliczają się ze swoich zobowiązań i wtedy następuje najważniejsza część czyli tak zwane “gorące krzesło”. Na “gorącym krześle” siada się po to, aby przedstawić grupie swój problem i uzyskać na niego możliwe rozwiązania. Zasada jest taka, że każdy odpowiada każdemu czyli pomysły generowane są przez wszystkich uczestników grupy. W tej sekcji wartościowe jest to, że poza tym, że korzystamy siedząc na “goracym krześle” to jeszcze uczymy się i inspirujemy kiedy inni na nim siedzą i dostają rozwiązania.

Jeśli podoba Ci się ta idea to zapraszam Cię serdecznie do moich Biznesowych Grup Mastermind.

Rekrutuję do dwóch grup:

dla początkujących (czyli tych osób, które dopiero planują założyć działalność lub mają ją już około roku)

dla zaawansowanych

Spotkania organizowane są co tydzień przez 3 miesiące.
Poza spotkaniami każdy uczestnik raz w miesiącu będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnej, strategicznej 30 minutowej sesji ze mną. Planuję też zaprosić kilku gości (specjalistów w różnych tematach) na dodatkowe, kameralne spotkania biznesowe. Do dyspozycji będziecie też mieć jako grupa – dedykowaną grupę na Facebooku, która wesprze Was w kontakcie pomiędzy naszymi spotkaniami.

Jeśli więc czujesz, że to coś dla Ciebie, masz otwartą głowę i chcesz się zaangażować w ten projekt to zrób pierwszy krok i wyślij swoje zgłoszenie!

jeszcze RODO

jeszcze RODO