Cześć!
Jestem Gosia.
Coach, mentor i trener. 

 

Pracuję w oparciu o moje mocne strony.

CliftonStrengths from Gallup

WOO

Czerpię satysfakcję z poznawania nowych ludzi i zdobywania ich uznania. Jestem katalizatorem w sytuacjach towarzyskich.
Z łatwością pomagam innym wychodzić ze swojej skorupy.

KOMUNIKATYWNOŚĆ

Jestem dobrym rozmówcą i prezenterem.
Z łatwością przekształcam myśli w słowa
i pomagam w tym innym ludziom.

EMPATIA

Buduję i tworzę silne relacje, które mają większą głębię emocjonalną przez co ludzie czują się rozumiani. Pomagam innym nazwać uczucia i opisać emocje.

BUDOWA RELACJI

Tworzę solidne, szczere i wzajemnie satysfakcjonujące relacje. Pomagam innym ludziom w nawiązywaniu znajomości korzystając ze swojej rozbudowanej sieci kontaktów.

STRATEG

Potrafię opanować chaos i wytyczyć najlepszą trasę na co pozwala mi odmienny, specyficzny sposób myślenia. Widzę drogę tam, gdzie inni zakładają, że drogi nie ma. Pomagam ludziom tworzyć alternatywne sposoby rozwiązywania problemów.

Aktywator

W naturalny sposób wiem, jak zamienić pomysły w działanie. W rezultacie sprawiam, że coś się dzieje. Moja energia jest zaraźliwa
i angażuje innych ludzi.

Aktualnie realizowane projekty

Kobieta Ogarnięta

Marka, którą tworzę dla kobiet i z myślą o nich. Wspieram je w mierzeniu się z problemami, wyzwaniami, które stają przed nimi w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.

Wierzę w słowa Marilyn Ferguson: „Nie można nikogo nakłonić do zmiany. Każdy z nas pilnuje własnej furtki do zmian, która otwiera się tylko od wewnątrz” i dlatego poprzez swoją wiedzę, doświadczenie i historię osobistą, którą cały czas piszę, chcę inspirować kobiety do otwierania swoich furtek i wzrastania.

Grupa facebookowa

Prowadzę przestrzeń dla kilkuset kobiet, w ramach której wzajemnie się wspieramy w codzienności, inspirujemy i umawiamy na spotkania offline. Podejmujemy wyzwania, planujemy cele, dopingujemy sobie w spełnianiu marzeń …ogarniamy!

Na grupie również odbywają się live’y na żywo z wyjątkowymi gośćmi.

Dołącz do nas!

Dołącz do newslettera i odbieraj prezenty

Mój blog

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Śmiało, napisz!