we are building the future of women

Realny i wirtualny projekt Kobieta Ogarnięta to przede wszystkim miejsce – miejsce dla każdej kobiety bez względu na wiek, miejsce zamieszkania czy pozycję zawodową. Projekt przybrał formę grupy na portalu Facebook – gdzie zbierają się wspaniałe, pełne pasji i też problemów dnia codziennego kobiety, które wspólnie rozmawiają, podejmują się wyzwań, są otwarte i pełne dobrej energii, której tak bardzo każdej z nas potrzeba każdego dnia. 

Choć miejsce jest wirtualne, to regularnie spotykamy się głównie w Wieliczce na warsztatach spotkaniach tematycznych czy po prostu zwykłej kawie i ciastku aby porozmawiać o naszych wyzwaniach, kolorowej codzienności. Inspirujemy się do rozwoju, wzrostu ale także robimy ze sobą biznesy, wspólnie spędzamy czas, uczymy się od siebie i planujemy ciekawe wydarzenia.

Projekt ma strukturę otwartą, co oznacza, że zarówno do grupy jak i na spotkania, warsztaty może zgłosić się i przyjść każda mająca na to ochotę kobieta.

Sprawdź jakie wydarzenia, szkolenia i warsztaty były organizowane w ramach projektu – i nie przegap następnych!

stwarzamy przestrzeń

Grupa jest miejscem dla każdej kobiety i zaspokaja potrzebę bycia we wspólnocie, otaczania się i rozmawiania z innymi – zarówno wirtualnie, jak i realnie w Wieliczce.

dajemy moc

Wtedy kiedy nie mamy siły, kiedy przytłacza nas zewnętrzny świat i ogrom zadań, jakie przed nami – wtedy mamy siebie!

wierzymy w kooperację

Nasze biznesy, nasze marzenia i plany – pomagamy sobie, bo w tym tkwi siła i nadzwyczajna moc kobiet!

&

motywujemy

Inspirujemy się do rozwoju, do zmian na lepsze, do dobrego zarządzania sobą, które może zaprowadzić nas dokładnie tam, gdzie chcemy się znaleźć.

uczymy się

Warsztaty, spotkania tematyczne – wszystko to służy naszemu rozwojowi. Potrzebujemy go zarówno dla duszy, ciała i umysłu, to bardzo ważne punkty na mapie naszego życia – i naszej drogi do celów, które sobie obieramy.  

wspieramy się

Jesteśmy silne, piękne, wartościowe, tylko czasami o tym zapominamy – to miejsce, w którym sobie przypomnisz, jak wiele możesz – jeśli tylko zaczniesz działać!

Dołącz do naszej grupy!

WYDARZENIA ZWIĄZANE Z PROJEKTEM

Od wspólnej kawy, do spotkań warsztatowych i wydarzeń inspirujących całe miasto !

CYKL SZKOLEŃ KOBIETA OGARNIĘTA

Bycie Kobietą Ogarniętą to kwestia strategii a nie dar, talent z którym się rodzisz lub nie. Bycie Kobietą Ogarniętą to umiejętność zintegrowania odpowiednich nawyków, skrzyżowania wiedzy, umiejętności i chęci. Każda z nas może ogarniać lepiej, efektywniej życie a do tego potrzebujesz po prostu świadomości co, jak, dlaczego i kiedy oraz odpowiednich narzędzi. Możesz przyjść na warsztaty i krok po kroku ogarnąć ten temat.

termin szkolenia

październik 2019

Let’s Start Something new
Say Hello!

Jeśli masz głowę pełną pomysłów – i już tupiesz nogami na myśl o działaniach w naszej grupie – koniecznie daj znać, to może być początek czegoś wielkiego!

do poczytania

Zanim rzucisz etat

Kolejny poranek. Po piątej drzemce otwierasz oczy i wstajesz z łóżka. Człapiesz do łazienki, patrzysz w lustro i stwierdzasz, że nie znasz osoby po drugiej stronie, ale właściwie możesz umyć jej zęby. Wychodzisz z domu i beznamiętnie pokonujesz kolejne kilometry do...

Masz talenty i powiem Ci skąd o tym wiem

Znasz swoje talenty? Ja swoje poznałam całkiem niedawno i zmieniło to moje życie diametralnie. Przede wszystkim dlatego, że nigdy wcześniej nie potrafiłam odpowiedzieć szczerze sobie czy innym osobom na pytanie w czym jestem najlepsza. Oczywiście wymieniałam za każdym...

Perfekcjonizm w wielkim mieście

To nie będzie perfekcyjny wpis.  Pomimo tego, że jestem uważana za kobietę ogarniętą i stawiana jako wzór do naśladowania, to jednak daleko mi do bycia perfekcyjną. Zrobię natomiast wszystko co w mojej mocy, aby ten tekst był dla Was ciekawy i przydatny. Perfekcjonizm...

Nie trać czasu na złą komunikację

Umiesz czytać ludziom w myślach? A może znasz kogoś, kto to potrafi? Na szczęście nikt z nas nie ma takiej mocy. Mogłoby się to skończyć tak, jak w filmie „Czego pragną kobiety” z Melem Gibsonem w roli głównej. Bezpieczniej i lepiej jest tak, jak jest – ktoś wymyślił...