we are building the future of women

Realny i wirtualny projekt Kobieta Ogarnięta to przede wszystkim miejsce – miejsce dla każdej kobiety bez względu na wiek, miejsce zamieszkania czy pozycję zawodową. Projekt przybrał formę grupy na portalu Facebook – gdzie zbierają się wspaniałe, pełne pasji i też problemów dnia codziennego kobiety, które wspólnie rozmawiają, podejmują się wyzwań, są otwarte i pełne dobrej energii, której tak bardzo każdej z nas potrzeba każdego dnia. 

Choć miejsce jest wirtualne, to regularnie spotykamy się głównie w Wieliczce na warsztatach spotkaniach tematycznych czy po prostu zwykłej kawie i ciastku aby porozmawiać o naszych wyzwaniach, kolorowej codzienności. Inspirujemy się do rozwoju, wzrostu ale także robimy ze sobą biznesy, wspólnie spędzamy czas, uczymy się od siebie i planujemy ciekawe wydarzenia.

Projekt ma strukturę otwartą, co oznacza, że zarówno do grupy jak i na spotkania, warsztaty może zgłosić się i przyjść każda mająca na to ochotę kobieta.

Sprawdź jakie wydarzenia, szkolenia i warsztaty były organizowane w ramach projektu – i nie przegap następnych!

stwarzamy przestrzeń

Grupa jest miejscem dla każdej kobiety i zaspokaja potrzebę bycia we wspólnocie, otaczania się i rozmawiania z innymi – zarówno wirtualnie, jak i realnie w Wieliczce.

dajemy moc

Wtedy kiedy nie mamy siły, kiedy przytłacza nas zewnętrzny świat i ogrom zadań, jakie przed nami – wtedy mamy siebie!

wierzymy w kooperację

Nasze biznesy, nasze marzenia i plany – pomagamy sobie, bo w tym tkwi siła i nadzwyczajna moc kobiet!

&

motywujemy

Inspirujemy się do rozwoju, do zmian na lepsze, do dobrego zarządzania sobą, które może zaprowadzić nas dokładnie tam, gdzie chcemy się znaleźć.

uczymy się

Warsztaty, spotkania tematyczne – wszystko to służy naszemu rozwojowi. Potrzebujemy go zarówno dla duszy, ciała i umysłu, to bardzo ważne punkty na mapie naszego życia – i naszej drogi do celów, które sobie obieramy.  

wspieramy się

Jesteśmy silne, piękne, wartościowe, tylko czasami o tym zapominamy – to miejsce, w którym sobie przypomnisz, jak wiele możesz – jeśli tylko zaczniesz działać!

Dołącz do naszej grupy!

WYDARZENIA ZWIĄZANE Z PROJEKTEM

Od wspólnej kawy, do spotkań warsztatowych i wydarzeń inspirujących całe miasto !

CYKL SZKOLEŃ KOBIETA OGARNIĘTA

Bycie Kobietą Ogarniętą to kwestia strategii a nie dar, talent z którym się rodzisz lub nie. Bycie Kobietą Ogarniętą to umiejętność zintegrowania odpowiednich nawyków, skrzyżowania wiedzy, umiejętności i chęci. Każda z nas może ogarniać lepiej, efektywniej życie a do tego potrzebujesz po prostu świadomości co, jak, dlaczego i kiedy oraz odpowiednich narzędzi. Możesz przyjść na warsztaty i krok po kroku ogarnąć ten temat.

termin szkolenia

październik 2019

Let’s Start Something new
Say Hello!

Jeśli masz głowę pełną pomysłów – i już tupiesz nogami na myśl o działaniach w naszej grupie – koniecznie daj znać, to może być początek czegoś wielkiego!

do poczytania

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.