Jestem kobietą proaktywną a to oznacza, że przejmuję odpowiedzialność za swoje życie i decyzje kierując się wartościami, które wyznaję. Ważne dla mnie są spójność wewnętrzna, pokora, odwaga, uczciwość a także wiara w to, że każdy człowiek ma potencjał, który może a nawet powinien realizować.

W swojej pracy skupiam się na efektywności i skuteczności osobistej szkoląc, prowadząc prelekcje, pisząc artykuły a także pracując jako coach i mentor.

Jestem

Coachem
i Trenerem

Jestem dyplomowanym trenerem Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET, a także absolwentką Studium Pracy z Grupą organizowanym przez Fundację Przestrzeń Rozwoju.

Jestem również certyfikowanym coachem ICI.

Specjalizuję się w szkoleniach z podnoszenia efektywności działania, zarządzania sobą w czasie i walki z tzw. „przeklętą trójką” czyli prokrastynacją, perfekcjonizmem i “PocoCiTo”.

Ale także

Żoną i mamą

To chyba moje najtrudniejsze a jednocześnie najważniejsze role w życiu. Razem z mężem wychowujemy dwie piękne córki i mieszkamy w wymarzonym, małym białym domku na wsi. Jestem przykładem na to, że mając rodzinę i prowadząc samodzielnie dom można mieć czas na rozwój, karierę i … pasje: góry, rysowanie, fotografię, pisanie, książki i przyjaciół.

Kobietą ogarniętą

Od 2018 roku buduję swoją markę osobistą: „Kobieta Ogarnięta”. Poprzez działania w social media, blog oraz spotkania na żywo pragnę zainspirować kobiety do działania pomimo strachu, obaw i przekonań, które nie są wspierające. Mocno wierzę w to, że jeśli się naprawdę chce – można wieść życie pełne spokoju, pasji i pięknych chwil. Wiem też, że samo „chcę tego!” czasem nie wystarczy, bo potrzebna jest wiedza, inspiracja i doping. To właśnie chcę dać kobietom.

Rekomendacje

Magdalena Seroka

Gosia to wulkan energii i mistrz ogarniania codziennych spraw. Miałam przyjemność pracować z Gosią w grupie biznesowej Mastermind. Po jej czujnym okiem wyznaczałam cele i realizowałam krok po kroku swoje zadania. Gosia ma niesamowitą umiejętność zamieniania chaosu w uporządkowany plan. Zadaje bardzo ważne i kluczowe pytania. Dzięki niej nauczyłam się planować i działać małymi krokami. Tego właśnie potrzebowałam, aby utrzymywać swój poziom motywacji. Wspaniale się z Gosią pracuje. Jest ciepłą i otwartą osobą, równocześnie rzeczowo i merytorycznie podchodzi do tematu zarządzania sobą w czasie. Jej spostrzeżenia są trafne i wartościowe. Po spotkaniach z Gosią codzienne wyzwania stają się prostsze. Do tej pory zdarza mi się sięgać po zasoby Gosi gdy jestem przed ważną decyzją. Jej umysł Stratega niesamowicie poszerza perspektywę. Wspaniale jest pracować z osobą przy której masz poczucie, że Cię doskonale rozumie i jednocześnie jest krok przed Tobą, by wskazać Ci ogrom możliwości rozwiązania problemu, trudności, podjęcia wyzwania. Polecam każdej zabieganej kobiecie współpracę z Gosią – Kobietą Ogarniętą!

Magdalena Seroka
Coach i Trener Mocnych Stron

Biblioteka

Według Konfucjusza, jeśli robisz, to co kochasz, to nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.  Nie wiemy czy taka jest dewiza Gosi,  ale sposób w jaki prowadzi zajęcia, szkolenia i warsztaty zdecydowanie odzwierciedla to powiedzenie. Niezwykła pasja, głęboka wiedza merytoryczna, rzadka zdolność przekazu i utrwalania ważnych treści sprawiają, że przyswajanie nawet zawiłych technik czy narzędzi staje się prostu przyjemnością. To co cechuje Gosię to również niesamowita uważność na każdego z uczestników, poczucie humoru, wychwytywanie wszystkich niuansów, tak niezwykle istotnych w procesie uczenia, jak wahania energii, nastrój, czy pogoda. W arcymistrzowskim stylu „ogarnia” i łączy swoją przestrzeń zawodową z życiem prywatnym i wieloma pasjami, którymi wciąż wszystkich zaskakuje. Polecamy serdecznie.

Zespół Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wieliczce

Zaufali mi

Śmiało, napisz!