temat odcinka:

o tym, dlaczego warto zatrudnić prawnika w małej firmie i co jest ważne na początku prowadzenia działalności z Kasią Krzywicką

To niezwykła rozmowa z Kasią Krzywicką, która jest prawnikiem i na co dzień edukuje przedsiębiorców z prawnych aspektów prowadzenia e-biznesu, sprzedaży produktów i usług.

Kasia opowiada jak prowadzi swój biznes i kim się inspiruje. Dzieli się również radami z zakresu przedsiębiorczości i prawa, z których każdy przedsiębiorca powinien skorzystać. W podcaście też posłuchacie dlaczego warto mieć zatrudnionego prawnika – nawet w małym biznesie – oraz o tym, że w zyciu jest sezon na wszystko i że trzeba nie tylko siać ale też zbierać plony. Przy okazji wyszło, że Kasia jest mistrzynią metafory! Zapraszam.

Sezon 1, Odcinek 12    |    1:03:50

podcast-odcinek1-magdalena-seroka

gość odcinka

Kasia Krzywicka

Adwokat, certyfikowany inspektor ochrony danych przez Uniwersytet w Maastricht, absolwentka programu LL.M w Brukseli z dziedziny prawa konkurencji oraz ekonomii. Współautorka publikacji „Monitoring zgodny z RODO”, wyd. BECK, 2020.

Na co dzień edukuje przedsiębiorców z prawnych aspektów prowadzenia e-biznesu, sprzedaży produktów i usług wykorzystując przy tym konto na Instagramie oraz blog. Prowadzi także autorski cykl – Biznes od Podszewki – spotkania na żywo z przedsiębiorcami oraz jest współzałożycielką Legal Room’u – platformy szkoleniowej dla nowoczesnych prawników.

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!