temat odcinka:

o tym jak zorganizować wirtualną konferencję z Grażyną Pawtel-Lorente

W tym odcinku ponownie goszczę Grażynę Pawtel-Lorente – edukatorkę i trenerkę online, autorkę ponad 60 mini-kursów, organizatorkę wirtualnych Konferencji Online, w których udział wzięło ponad 2000 osób. Założycielkę Akademii Slow Business Online.

Jeśli planujesz zorganizować konferencję online ale zupełnie nie wiesz jak się za to zabrać to koniecznie posłuchaj tego wywiadu! Wypytuję w nim Grażynę jak krok po kroku zorganizować 4-dniowe wydarzenie online. 

Dowiesz się:

– czego potrzebujesz od strony technicznej

– jak zorganizować sobie pracę

– ile potrzebujesz czasu

– na jakie pułapki możesz trafić

– co działa, a co zupełnie się nie sprawdza przy tego typu wydarzeniach

Przy okazji zapraszamy Cię serdecznie na IV Konferencję Slow Business Online, która startuje już 8 marca 2021 r. Będę jedną z 23 prelegentek i opowiem o tym, jak zacząć nagrywać swój własny podcast! Bezpłatna rejestracja.

Sezon 1, Odcinek 18    |    0:36:08

podcast-odcinek1-magdalena-seroka

gość odcinka

Grażyna Pawtel-Lorente

edukatorka i trenerka online, autorka ponad 60 mini-kursów, organizatorka wirtualnych Konferencji Online, w których udział wzięło ponad 2000 osób. Założycielka Akademii Slow Business Online.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom stworzyć spokojny, prosperujący biznes oparty na kursach online, spójny z ich wartościami, dający im poczucie wolności oraz satysfakcję z pracy.

Prywatnie mama 2 nastolatków, żona Francuza. Mieszka w malowniczym mieście u podnóża Pirenejów.

dostępne odcinki podcastu: