temat odcinka:

o SEO, content marketingu i biznesie bez spiny z Agnieszką Wojtas

W tym odcinku rozmawiam z Agnieszką Wojtas z Liczy się content o prowadzeniu biznesu bez spiny, SEO i content marketingu. Agnieszka dzieli się swoją historią i tym, jak została przedsiębiorcą oraz daje cenne rady dotyczące branży, w której działa. A co dokładnie robi?

Sezon 1, Odcinek 2    |    45:45

podcast-odcinek1-magdalena-seroka

gość odcinka

Agnieszka Wojtas

Od 8 lat działa w sieci pod marką Liczy się content. Pomaga właścicielom małych biznesów wykorzystać content marketing i SEO, żeby docierać do większej liczby klientów dzięki wysokim pozycjom w Google.
Robi analizy słów kluczowych, optymalizuje strony pod SEO, tworzy plany content marketingowe i zajmuje się copywritingiem. Łączy wiedzę techniczno-marketingowo-copywriterską, bo doświadczenie pokazuje, że dopiero taki mix przynosi oczekiwane efekty.
Prywatnie jest żoną i mamą 3 dzieci w wieku podstawówkowym.

Agnieszka pomaga właścicielom małych biznesów wykorzystać content marketing i SEO, żeby docierali do większej liczby klientów dzięki wysokim pozycjom w Google.

Agnieszka robi analizy słów kluczowych, optymalizuje strony pod SEO, tworzy plany content marketingowe i zajmuje się copywritingiem. Łączy wiedzę techniczno-marketingowo-copywriterską, bo doświadczenie pokazuje, że dopiero taki mix przynosi oczekiwane efekty.

Kurs, o którym Agnieszka wspomina w podcaście, znajdziesz TUTAJ.

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!