temat odcinka:

o franczyzie, prowadzeniu dwóch fundacji i aktywizowaniu społeczności ze Sławkiem Skowronkiem

Ten odcinek podcastu Biznes Bez Spiny jest nietypowy. Dlaczego? Został zasponsorowany aukcją charytatywną, która miała miejsce w lutym na fejsbukowej grupie jednej z lokalnych fundacji. Postanowiłam wesprzeć Maksa, który dostał wylewu krwi do mózgu i wystawiłam na aukcję możliwość wzięcia udziału jako gość w moim podcaście. Aukcję wygrał Sławomir Skowronek, który wpłacił 500 zł dla Maksa. Jak się okazuje – Sławek, to założyciel i główny udziałowiec firmy TELAKCES – sieci sklepów z akcesoriami do telefonów, które znajdziecie w całej Polsce. Jest też założycielem dwóch fundacji MK 12 31 oraz Pasiaste Marzenia. Jestem pod wielkim wrażeniem działań Sławka i jego historii, którą w całości usłyszycie razem ze mną za chwilę. Przyznam się, że znam tylko kilka faktów i nie mogłam doczekać się na rozwinięcie.

Zapraszam!

Sezon 1, Odcinek 21   |    0:58:27

Sławomir Skowronek telakces.com

gość odcinka

Sławomir Skowronek

Założyciel i główny udziałowiec firmy telakces.com – sieci sklepów z akcesoriami do telefonów, które znajdziecie w całej Polsce.

Jest też założycielem dwóch fundacji MK 12.31 oraz Pasiaste Marzenia

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!