temat odcinka:

o motywacji długoterminowej z Aleksandrem Skrzypkiem

W tym odcinku rozmawiamy o motywacji długoterminowej, więc jeśli macie problem z wytrwaniem w pisaniu bloga, publikowaniu regularnych postów w social mediach czy innym tematem do którego potrzebna jest długotrwała motywacja to ten odcinek jest dla Was.

Zapraszam!

Sezon 1, Odcinek 23   |    1:06:16

Aleksander Skrzypek

gość odcinka

Aleksander Skrzypek

Trener kompetencji miękkich. Absolwent Politechniki Wydziału Zarządzania i Marketingu w Rzeszowie, Szkoły Trenerów Psychoaktywnych a także Szkoły Coachów Centrum Edukacji Cel we Wrocławiu. 

Jest fanem rozwoju kompetencji miękkich, uczestniczył w wielu  szkoleniach prowadzonych przez czołowych trenerów.  

Przeprowadził 800 godzin szkoleń, warsztatów, prezentacji i coachingów. Pasjonują go zagadnienia komunikacji interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej i kreatywności.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w działach handlowych zarówno dużych koncernów farmaceutycznych jako Konsultant Medyczny jak i polskich firmach z sektora MŚP.  

Jego zainteresowania to psychologia sukcesu i zmiany, a ostatnio social media. W wolnych biega, jeździ na rowerze i żegluje. 

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!