temat odcinka:

o tym czy łatwiej jest prowadzić biznes na emigracji z Kamilą Olszewską-Frontino

W ramach tego odcinka rozmawiamy o tym, jak to jest prowadzić biznes na emigracji i czy ta nasza polska biznesowa rzeczywistość faktycznie jest taka zła i szara – czy wręcz przeciwnie – ulegamy efektowi bardziej zielonej trawy u sąsiada…

Zapraszam!

Sezon 1, Odcinek 24   |    00:48:35

Kamila Olszewska-Frontino

gość odcinka

Kamila Olszewska-Frontino

Na co dzień  jako slow life coach i trenerka uważności pomaga m.in kobietom we Włoszech jak i za granicą w odkrywaniu samych siebie w wewnętrznej podróży, w znalezieniu własnych dróg oraz towarzyszy w drodze do spełnienia marzeń. 

Jest autorką podcastu Slow Sisters Talk, w którym prowadzi rozmowy z inspirującymi kobietami o slow life i nie tylko. Jest również założycielkją społeczności kobiet żyjących uważnie Slow Sisters Tribe.

Razem z mężem pomaga także w zorganizowaniu slow wypoczynku w Apulii by odkryć jej piękno smaki i przede wszystkim autentyczne oblicze tego regionu. Poza tym powolutku, dosłownie w rytmie slow, rozkręcają wspólnie swój sklep online z apulijskimi produktami.

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 41

Odcinek 41

Nie zawsze jest kolorowo i różowo. Sprawdź co można wtedy zrobić.

Odcinek 40

Odcinek 40

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak bez spiny osiągać konkretne wyniki w swoim biznesie rozumiejąc ideę pracy głębokiej to koniecznie posłuchaj tego odcinka.

Odcinek 39

Odcinek 39

Rzeczy, o których zazwyczaj nie myślimy przed założeniem biznesu. Mam nadzieję, że mentalnie przygotują do lepszego startu.