temat odcinka:

o tym czy łatwiej jest prowadzić biznes na emigracji z Kamilą Olszewską-Frontino

W ramach tego odcinka rozmawiamy o tym, jak to jest prowadzić biznes na emigracji i czy ta nasza polska biznesowa rzeczywistość faktycznie jest taka zła i szara – czy wręcz przeciwnie – ulegamy efektowi bardziej zielonej trawy u sąsiada…

Zapraszam!

Sezon 1, Odcinek 24   |    00:48:35

Kamila Olszewska-Frontino

gość odcinka

Kamila Olszewska-Frontino

Na co dzień  jako slow life coach i trenerka uważności pomaga m.in kobietom we Włoszech jak i za granicą w odkrywaniu samych siebie w wewnętrznej podróży, w znalezieniu własnych dróg oraz towarzyszy w drodze do spełnienia marzeń. 

Jest autorką podcastu Slow Sisters Talk, w którym prowadzi rozmowy z inspirującymi kobietami o slow life i nie tylko. Jest również założycielkją społeczności kobiet żyjących uważnie Slow Sisters Tribe.

Razem z mężem pomaga także w zorganizowaniu slow wypoczynku w Apulii by odkryć jej piękno smaki i przede wszystkim autentyczne oblicze tego regionu. Poza tym powolutku, dosłownie w rytmie slow, rozkręcają wspólnie swój sklep online z apulijskimi produktami.

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!