temat odcinka:

o byciu mamą trójki i jednoczesnym prowadzeniu prosperującego biznesu z Justyną Brzozak

W tym odcinku goszczę Justynę Brzozak, która jest twórczynią Pozytywnej Wioski Wsparcia dla kobiet dążących do pogłębiania swojej świadomości w budowaniu głębokich relacji z dziećmi i samą sobą. Do podcastu Biznes Bez Spiny zaprosiłam ją ponieważ chciałam dowiedzieć się jak ona to robi, że pomimo faktu iż jest mamą trójki malutkich dzieci – rozwija swoją społeczność i prowadzi prosperujący biznes.

Zapraszam!

Sezon 1, Odcinek 25   |    0:45:43

Emilia Olszewska

gość odcinka

Justyna Brzozak

Twórczyni Pozytywnej Wioski Wsparcia dla kobiet, które dążą do pogłębiania swojej świadomości w budowaniu głębokich relacji z dziećmi i samą sobą. 

Swoimi warsztatami, kursami on-line oraz wpisami na blogu inspiruje, motywuje oraz zaprasza do wspólnej przygody w poszukiwania swojej własnej drogi do spełnionego macierzyństwa.

Przeprowadziła już kilkadziesiąt warsztatów online, z których skorzystało już ponad 3000 osób. Certyfikowana edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i nauczycieli, absolwentka Studium Komunikacji na bazie Porozumienia bez Przemocy (NVC). Pasjonatka rodzicielstwa bliskości, Self-Reg i uważności. Mama trójki dzieci.

Jak sama o sobie mówi:

 „To macierzyństwo sprawiło, że cała moja uwaga skupiła się na odnalezieniu metod wychowawczych zapewniających i dzieciom i mi samej szacunek, empatię i poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego.”

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 41

Odcinek 41

Nie zawsze jest kolorowo i różowo. Sprawdź co można wtedy zrobić.

Odcinek 40

Odcinek 40

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak bez spiny osiągać konkretne wyniki w swoim biznesie rozumiejąc ideę pracy głębokiej to koniecznie posłuchaj tego odcinka.

Odcinek 39

Odcinek 39

Rzeczy, o których zazwyczaj nie myślimy przed założeniem biznesu. Mam nadzieję, że mentalnie przygotują do lepszego startu.