temat odcinka:

o byciu mamą trójki i jednoczesnym prowadzeniu prosperującego biznesu z Justyną Brzozak

W tym odcinku goszczę Justynę Brzozak, która jest twórczynią Pozytywnej Wioski Wsparcia dla kobiet dążących do pogłębiania swojej świadomości w budowaniu głębokich relacji z dziećmi i samą sobą. Do podcastu Biznes Bez Spiny zaprosiłam ją ponieważ chciałam dowiedzieć się jak ona to robi, że pomimo faktu iż jest mamą trójki malutkich dzieci – rozwija swoją społeczność i prowadzi prosperujący biznes.

Zapraszam!

Sezon 1, Odcinek 25   |    0:45:43

Emilia Olszewska

gość odcinka

Justyna Brzozak

Twórczyni Pozytywnej Wioski Wsparcia dla kobiet, które dążą do pogłębiania swojej świadomości w budowaniu głębokich relacji z dziećmi i samą sobą. 

Swoimi warsztatami, kursami on-line oraz wpisami na blogu inspiruje, motywuje oraz zaprasza do wspólnej przygody w poszukiwania swojej własnej drogi do spełnionego macierzyństwa.

Przeprowadziła już kilkadziesiąt warsztatów online, z których skorzystało już ponad 3000 osób. Certyfikowana edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i nauczycieli, absolwentka Studium Komunikacji na bazie Porozumienia bez Przemocy (NVC). Pasjonatka rodzicielstwa bliskości, Self-Reg i uważności. Mama trójki dzieci.

Jak sama o sobie mówi:

 „To macierzyństwo sprawiło, że cała moja uwaga skupiła się na odnalezieniu metod wychowawczych zapewniających i dzieciom i mi samej szacunek, empatię i poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego.”

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!