temat odcinka:

czy home staging to dobry pomysł na biznes?

W tym odcinku podcastu goszczę Agatę Witkowicz – homestagerkę, stylistkę wnętrz, edukatorkę i mentorkę w branży home stagingu.  Agata pomaga spełnić marzenie o byciu homestagerką oraz uczy jak rozwijać działalność w home stagingu tak, by realizować swoje wnętrzarskie pasje, dobrze zarabiać, pracować w zgodzie ze sobą i najlepszymi praktykami branżowymi. Jest też autorką poradnika „Ta współpraca się opłaca. Home staging z biurem nieruchomości” i podkastu Wieczorowa Szkoła Stagingu Agaty Witkowicz. 

Zapraszam!

Sezon 1, Odcinek 27   |    00:51:13

Emilia Olszewska

gość odcinka

Agata Witkowicz

Homestagerka, stylistka wnętrz, edukatorka i mentorka w branży home stagingu. Pomaga spełnić marzenie o byciu homestagerką oraz uczy jak rozwijać działalność w home stagingu. Tak by realizować swoje wnętrzarskie pasje, dobrze zarabiać, pracować w zgodzie ze sobą i najlepszymi praktykami branżowymi. Autorka poradnika „Ta współpraca się opłaca. Home staging z biurem nieruchomości” i podkastu Wieczorowa Szkoła Stagingu Agaty Witkowicz.

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 41

Odcinek 41

Nie zawsze jest kolorowo i różowo. Sprawdź co można wtedy zrobić.

Odcinek 40

Odcinek 40

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak bez spiny osiągać konkretne wyniki w swoim biznesie rozumiejąc ideę pracy głębokiej to koniecznie posłuchaj tego odcinka.

Odcinek 39

Odcinek 39

Rzeczy, o których zazwyczaj nie myślimy przed założeniem biznesu. Mam nadzieję, że mentalnie przygotują do lepszego startu.