temat odcinka:

czy home staging to dobry pomysł na biznes?

W tym odcinku podcastu goszczę Agatę Witkowicz – homestagerkę, stylistkę wnętrz, edukatorkę i mentorkę w branży home stagingu.  Agata pomaga spełnić marzenie o byciu homestagerką oraz uczy jak rozwijać działalność w home stagingu tak, by realizować swoje wnętrzarskie pasje, dobrze zarabiać, pracować w zgodzie ze sobą i najlepszymi praktykami branżowymi. Jest też autorką poradnika „Ta współpraca się opłaca. Home staging z biurem nieruchomości” i podkastu Wieczorowa Szkoła Stagingu Agaty Witkowicz. 

Zapraszam!

Sezon 1, Odcinek 27   |    00:51:13

Emilia Olszewska

gość odcinka

Agata Witkowicz

Homestagerka, stylistka wnętrz, edukatorka i mentorka w branży home stagingu. Pomaga spełnić marzenie o byciu homestagerką oraz uczy jak rozwijać działalność w home stagingu. Tak by realizować swoje wnętrzarskie pasje, dobrze zarabiać, pracować w zgodzie ze sobą i najlepszymi praktykami branżowymi. Autorka poradnika „Ta współpraca się opłaca. Home staging z biurem nieruchomości” i podkastu Wieczorowa Szkoła Stagingu Agaty Witkowicz.

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!