temat odcinka:

jak rozkręcić biznes rękodzielniczy?

W tym odcinku goszczę Marzenę i Andrzeja, którzy założyli FEBLIKA – pierwszy w Polsce portal skupiający warsztaty twórcze związane ze sztuką, rzemiosłem i lifestylem.

A o czym rozmawiamy? Jak pozyskać klientów mając kreatywny biznes, jakie stoją wyzwania przed biznesami rękodzielniczymi, czy biznes kreatywny da się skalować, jak Feblik funkcjonuje od kuchni i czy da się z sukcesem prowadzić firmę jako małżeństwo.

Zapraszam!

Sezon 2, Odcinek 30   |    01:03:35

Jak rozkręcić biznes rękodzielniczy FEBLIK

goście odcinka

Marzena i Andrzej Kołodziej

Marzena i Andrzej założyli FEBLIKA – pierwszy w Polsce portal skupiający warsztaty twórcze związane ze sztuką, rzemiosłem i lifestylem. Platforma na chwilę obecną skupia ponad 40 pracowni w Warszawie, oferując udział aż w 60 różnych warsztatach. Główny cel FEBLIKA? Promowanie warsztatów twórczych, jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu. Stąd motto firmy „Twój czas dobrze zajęty”.”

Marzena – pasjonatka gór i biegów górskich. Uwielbia przebywać z ludźmi, śmiać się i rozmawiać. Potrafi z każdym znaleźć wspólny język. Marzyła, aby stworzyć miejsce o ludziach dla ludzi. Wie, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia. Więc wzięła sprawy w swoje ręce i przekonała Andrzeja, że ma coś z tym zrobić!

Andrzej – wulkan pozytywnej energii. Ma fisia na punkcie triatlonów i aktywności fizycznej. Żongluje zadaniami niczym magik w cyrku. Stąpa po linie przedsięwzięć lekko i bez asekuracji. Angażuje się na 100 procent we wszystko, co robi. Działanie to jego pasja, dlatego marzenie Marzeny przekształcił w FEBLIKA.

dostępne odcinki podcastu: