temat odcinka:

co wspólnego ze sobą ma coaching i lotnictwo oraz jak połączył nas pomysł na freebie

Bohaterką tego odcinka jest Karolina Choszcz czyli Odlotowa Mama, która na co dzień wspiera inne zmęczone, przytłoczone i sfrustrowane codziennością Mamy będące w wiecznym niedoczasie i ciągle pijące zimną kawę. Pomaga im zmienić chaos i wyczerpanie w spokój, radość i frajdę z macierzyństwa. Rozmawiamy o tym, co wspólnego ze sobą ma coaching i lotnictwo oraz jak połączył nas pomysł na freebie. Zaglądam też do biznesu Karoliny od kuchni!

Zapraszam!

Sezon 2, Odcinek 34   |    00:44:22

Jak rozkręcić biznes rękodzielniczy FEBLIK

gość odcinka

Karolina Choszcz

Czyli Odlotowa Mama, która na co dzień wspiera inne zmęczone, przytłoczone i sfrustrowane codziennością Mamy będące w wiecznym niedoczasie i ciągle pijące zimną kawę. Pomaga im zmienić chaos i wyczerpanie w spokój, radość i frajdę z macierzyństwa.

Jest akredytowanym Coachem International Coach Federation,  posiada certyfikat metody Points of Your®. Pisze blog, prowadzi indywidualne sesje coachingowe i organizuje warsztaty “Supermenka”. Ostatnio nagrała nawet swój pierwszy Odlotowy Podcast! 

Najbardziej uskrzydla ją to, że jest  mamą, jak sama mówi- wesołej trójeczki, która nieustannie testuje jej cierpliwość i wznosi ją na coraz wyższy poziom 😉 

Dużo czerpie z lotnictwa, które jest jej pasją i na pewno ją ukształtowało. Dało jej też wartości, które sobie bardzo ceni. Jedną z nich jest “thank you for today”- fundament każdej Odlotowej Mamy z którą Karolina pracuje. 

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 41

Odcinek 41

Nie zawsze jest kolorowo i różowo. Sprawdź co można wtedy zrobić.

Odcinek 40

Odcinek 40

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak bez spiny osiągać konkretne wyniki w swoim biznesie rozumiejąc ideę pracy głębokiej to koniecznie posłuchaj tego odcinka.

Odcinek 39

Odcinek 39

Rzeczy, o których zazwyczaj nie myślimy przed założeniem biznesu. Mam nadzieję, że mentalnie przygotują do lepszego startu.