temat odcinka:

co wspólnego ze sobą ma coaching i lotnictwo oraz jak połączył nas pomysł na freebie

Bohaterką tego odcinka jest Karolina Choszcz czyli Odlotowa Mama, która na co dzień wspiera inne zmęczone, przytłoczone i sfrustrowane codziennością Mamy będące w wiecznym niedoczasie i ciągle pijące zimną kawę. Pomaga im zmienić chaos i wyczerpanie w spokój, radość i frajdę z macierzyństwa. Rozmawiamy o tym, co wspólnego ze sobą ma coaching i lotnictwo oraz jak połączył nas pomysł na freebie. Zaglądam też do biznesu Karoliny od kuchni!

Zapraszam!

Sezon 2, Odcinek 34   |    00:44:22

Jak rozkręcić biznes rękodzielniczy FEBLIK

gość odcinka

Karolina Choszcz

Czyli Odlotowa Mama, która na co dzień wspiera inne zmęczone, przytłoczone i sfrustrowane codziennością Mamy będące w wiecznym niedoczasie i ciągle pijące zimną kawę. Pomaga im zmienić chaos i wyczerpanie w spokój, radość i frajdę z macierzyństwa.

Jest akredytowanym Coachem International Coach Federation,  posiada certyfikat metody Points of Your®. Pisze blog, prowadzi indywidualne sesje coachingowe i organizuje warsztaty “Supermenka”. Ostatnio nagrała nawet swój pierwszy Odlotowy Podcast! 

Najbardziej uskrzydla ją to, że jest  mamą, jak sama mówi- wesołej trójeczki, która nieustannie testuje jej cierpliwość i wznosi ją na coraz wyższy poziom 😉 

Dużo czerpie z lotnictwa, które jest jej pasją i na pewno ją ukształtowało. Dało jej też wartości, które sobie bardzo ceni. Jedną z nich jest “thank you for today”- fundament każdej Odlotowej Mamy z którą Karolina pracuje. 

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!