temat odcinka:

jak przygotować się do odejścia z etatu?

Bohaterką tego odcinka jest Monika Bojanowska – coach i założycielka Gabinetu Zmiany, w którym pomaga kobietom, chcącym odważnie, bezpiecznie i z pomysłem na siebie odejść z etatu i budować własny biznes.

Zapraszam!

Sezon 2, Odcinek 35   |    01:15:44

Jak rozkręcić biznes rękodzielniczy FEBLIK

gość odcinka

Monika Bojanowska

Coach, założycielka wirtualnego Gabinetu Zmiany. Zachwycona możliwościami zmniejszania barier w komunikacji, relacjach i rozwoju, dzięki internetowi oraz nowym technologiom. Pomaga kobietom zmęczonym pracą na etacie, dokonać ważnej dla nich zmiany – odejść z etatu i tworzyć własny biznes, oparty o prawdziwe, wewnętrzne potrzeby. Buduje w nich odwagę i pomaga dążyć do życia, jakiego pragną. Fascynuje ją człowiek i jego umiejętność kreowania siebie, a jej motto brzmi: „Nigdy nie jest za późno, aby zmienić swoje życie”. Własne całkowicie zmieniła po czterdziestce – potrzebowała dojrzałości i odwagi, aby sięgnąć po więcej. Po 18 latach pracy w korporacji odeszła z etatu i buduje biznes oparty o swoją pasję – pomaganie ludziom. Pasjonatka pracy ze zmianą, pokonywaniem oporów oraz barier przed kreowaniem życia w zgodzie ze sobą. W wolnym czasie czyta książki, słucha podcastów i ogląda seriale kryminalne.

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 41

Odcinek 41

Nie zawsze jest kolorowo i różowo. Sprawdź co można wtedy zrobić.

Odcinek 40

Odcinek 40

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak bez spiny osiągać konkretne wyniki w swoim biznesie rozumiejąc ideę pracy głębokiej to koniecznie posłuchaj tego odcinka.

Odcinek 39

Odcinek 39

Rzeczy, o których zazwyczaj nie myślimy przed założeniem biznesu. Mam nadzieję, że mentalnie przygotują do lepszego startu.