temat odcinka:

jak przygotować się do odejścia z etatu?

Bohaterką tego odcinka jest Monika Bojanowska – coach i założycielka Gabinetu Zmiany, w którym pomaga kobietom, chcącym odważnie, bezpiecznie i z pomysłem na siebie odejść z etatu i budować własny biznes.

Zapraszam!

Sezon 2, Odcinek 35   |    01:15:44

Jak rozkręcić biznes rękodzielniczy FEBLIK

gość odcinka

Monika Bojanowska

Coach, założycielka wirtualnego Gabinetu Zmiany. Zachwycona możliwościami zmniejszania barier w komunikacji, relacjach i rozwoju, dzięki internetowi oraz nowym technologiom. Pomaga kobietom zmęczonym pracą na etacie, dokonać ważnej dla nich zmiany – odejść z etatu i tworzyć własny biznes, oparty o prawdziwe, wewnętrzne potrzeby. Buduje w nich odwagę i pomaga dążyć do życia, jakiego pragną. Fascynuje ją człowiek i jego umiejętność kreowania siebie, a jej motto brzmi: „Nigdy nie jest za późno, aby zmienić swoje życie”. Własne całkowicie zmieniła po czterdziestce – potrzebowała dojrzałości i odwagi, aby sięgnąć po więcej. Po 18 latach pracy w korporacji odeszła z etatu i buduje biznes oparty o swoją pasję – pomaganie ludziom. Pasjonatka pracy ze zmianą, pokonywaniem oporów oraz barier przed kreowaniem życia w zgodzie ze sobą. W wolnym czasie czyta książki, słucha podcastów i ogląda seriale kryminalne.

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!