temat odcinka:

o sprzedaży po ludzku z Edytą Babiarz

Edyta jest jedną z dwóch osób w moim życiu, które znam osobiście i które kochają sprzedawać. Robi to świetnie a przede wszystkim etycznie, z uwagą i empatią. W klientach widzi ludzi, którym nie sprzedaje, ale którym pomaga. Z tego podcastu dowiesz się jak podchodzić do sprzedaży, które techniki sprzedaży działają, gdzie i jak znaleźć swojego klienta oraz od kogo można się inspirować na niełatwej drodze, jaką jest sprzedaż.

Sezon 1, Odcinek 4    |    37:01

podcast-odcinek1-magdalena-seroka

gość odcinka

Edyta Babiarz

Ze sprzedażą jest związana od 2009 roku. Dzisiaj pracuje z najlepszymi klientami na świecie i uwielbia to co robię. Czy była to miłość od pierwszego wejrzenia? Zdecydowanie nie. Początki były trudne. W momencie kiedy zrozumiała, że sprzedaż to ludzka rzecz, wszystko obróciło się o 180 stopni. Żeby móc lepiej rozumieć ludzi z którymi pracuje, zrobiła studia podyplomowe Coaching w Biznesie. Chciała dzielić się swoją wiedzą i pasją do sprzedaży, postanowiła zostać trenerem i zdobyła certyfikat trenera biznesu w szkole MATRIK. Na dzień dzisiejszy pracuje na etacie w roli sprzedawcy oraz trenera. Dodatkowo, rozwija swoją pasję do klientów i założyła profil Siła Customer Experience, żeby zarażać pasją do klientów i odczarować złe imię sprzedaży.

Linki do miejsc, w których możecie spotkać Edytę:

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!