temat odcinka:

o tym, że relacje procentują oraz o naukowym podejściu do motywacji z Piotrem Śliwińskim

W tym odcinku goszczę mojego kolegę po fachu – Piotra Śliwińskiego.
Piotr jest coachem i konsultantem biznesu. Wspiera managerów oraz przedsiębiorców. Prowadzi procesy rozwojowe, które zwiększają efektywność liderów, zespołów i biznesu, a przy tym wszystkim bardzo mocno stawia na satysfakcję pracownika i jego potrzeby.

Rozmawiamy tradycyjnie o tym, jak prowadzić biznes bez spiny ale też o tym, jak i kiedy dobre relacje procentują oraz o naukowym podejściu do motywacji.

Sezon 1, Odcinek 9    |    1:06:13

Piotr Śliwiński nowe

gość odcinka

Piotr Śliwiński

Piotr Śliwiński – coach i konsultant biznesu. Wspiera managerów oraz przedsiębiorców.

Prowadzi procesy rozwojowe, które zwiększają efektywność liderów, zespołów i biznesu, a przy tym wszystkim bardzo mocno stawia na satysfakcję pracownika i jego potrzeby.

Łączy doświadczenie i wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu i sprzedaży, które zdobywał pracując dla topowych korporacji w branży telekomunikacyjnej oraz branży medycznej, a także prowadząc liczne projekty dla sektora MŚP.

Szerszej publiczności znany jest jako autor bloga „Manager z Głową” oraz jako twórca kilkudziesięciotysięcznej społeczności managerów i przedsiębiorców, którą zbudował w social media.

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!