DLACZEGO JA?

Spotkanie z Gosią było jak przejażdżka bolidem przez życie. Ja potrzebowałam na chwilę się cofnąć, żeby z pełną świadomością wystrzelić do przodu. Otwarcie się i świadomość samej siebie pozwoliło mi poukładać moje puzzle, które nabierają coraz bardziej wyraźny obraz. Profesjonalizm, zaangażowanie, ciepło, które ma w sobie budzi ogromne poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Polecam z całego serca.

Monika

Asystent kierownika

Sesja z Małgosią to wiele pozytywnych emocji: radość spokój, poczucie humoru. Małgosia jest bardzo uważna na drugiego człowieka. Spotkanie z nią, pozwoliło mi zrozumieć do czego zmierzam i jaki cel mi przyświeca. Jej pytania są bardzo konkretne i co najważniejsze trafiają w punk. Dzięki swojej dyskrecji wzbudza ogromne zaufanie.

Aneta

nauczyciel, logopeda

Osoba na odpowiednim miejscu. Nie byłam przekonana do takich metod pracy nad człowiekiem, nie było łatwo mi się otworzyć. Ona to zrobiła w sekundę. Dała mi przestań, czułam do niej pełne zaufanie. Po spotkaniu mam pełno wniosków i większą świadomość siebie jako człowieka. Wiem nad czym pracować. Już się umówiłam na kolejne sesje. Bardzo polecam.

Ewelina

Administracja

Świetna dziewczyna, była bardzo uważna w pracy ze mną i nastawiona na szybką zmianę. Dynamika i poczucie humoru. W czasie rozmowy czułem jej doświadczenie z pracy z ludźmi oraz to, że rozumie moje problemy.

Andrzej

Psycholog

Z Gosią pracowałyśmy w instytucji wdrażającej projekty unijne. Pamiętam jej uśmiech, ciepło, niesamowite zaangażowanie, gdy potrzebowałam wsparcia, profesjonalizm zawodowy i umiejętności interpersonalne. Trzymam kciuki za jej trenerską ścieżkę i nowe pomysły, które będzie realizowała. Jestem pewna, że poradzi sobie ze wszystkim

Katarzyna Zielina

Trenerka

Ufam Gosi w stu procentach. Jestem osobą bardzo otwartą i zazwyczaj nie mam problemu z opowiadaniem o swoich emocjach, ale niestety bardzo łatwo poddaję się demotywującym emocjom otoczenia. W trakcie sesji z Gosią odkrywam swoje mocne strony, mam wiekszą świadomość samej siebie i potrafię przejawiać postawę proaktywną. Nauczyłam sie porządkować swoje emocje, nie odpowiadać za błędy innych, ograniczać kontakty z ludźmi, którzy nic nie wnoszą żadnych pozytywnych emocji do mojego życia. Gosia bardzo trafnie zdiagnozowała problem. Operując językiem pełnym przykładów i okraszonym dowcipem dosłownie „przenitowała” moje życie, otoczenie, wykorzystując odpowiednie narzędzia po które i ja mogę swobodnie sięgnąć. Gosia skupiła się maksymalnie na mojej osobie, tego właśnie potrzebowałam. Należy podkreślić, iż Gosia doskonale orientuje się w literaturze przedmiotu, implikuje przykłady z teorii do rzeczywsitej stuacji, w której funkcjonuje klient.

Karolina

wykładowca akademicki

OPINIE O SZKOLENIACH BIZNESOWYCH

Według Konfucjusza, jeśli robisz, to co kochasz, to nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu. Nie wiemy czy taka jest dewiza Gosi, ale sposób w jaki prowadzi zajęcia, szkolenia i warsztaty zdecydowanie odzwierciedla to powiedzenie. Niezwykła pasja, głęboka wiedza merytoryczna, rzadka zdolność przekazu i utrwalania ważnych treści sprawiają, że przyswajanie nawet zawiłych technik czy narzędzi staje się prostu przyjemnością. To co cechuje Gosię to również niesamowita uważność na każdego z uczestników, poczucie humoru, wychwytywanie wszystkich niuansów, tak niezwykle istotnych w procesie uczenia, jak wahania energii, nastrój, czy pogoda. W arcymistrzowskim stylu „ogarnia” i łączy swoją przestrzeń zawodową z życiem prywatnym i wieloma pasjami, którymi wciąż wszystkich zaskakuje. Polecamy serdecznie.

 

Zespół Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wieliczce

Gosia to wulkan energii i mistrz ogarniania codziennych spraw. Miałam przyjemność pracować z Gosią w grupie biznesowej Mastermind. Po jej czujnym okiem wyznaczałam cele i realizowałam krok po kroku swoje zadania. Gosia ma niesamowitą umiejętność zamieniania chaosu w uporządkowany plan. Zadaje bardzo ważne i kluczowe pytania. Dzięki niej nauczyłam się planować i działać małymi krokami. Tego właśnie potrzebowałam, aby utrzymywać swój poziom motywacji. Wspaniale się z Gosią pracuje. Jest ciepłą i otwartą osobą, równocześnie rzeczowo i merytorycznie podchodzi do tematu zarządzania sobą w czasie. Jej spostrzeżenia są trafne i wartościowe. Po spotkaniach z Gosią codzienne wyzwania stają się prostsze. Do tej pory zdarza mi się sięgać po zasoby Gosi gdy jestem przed ważną decyzją. Jej umysł Stratega niesamowicie poszerza perspektywę. Wspaniale jest pracować z osobą przy której masz poczucie, że Cię doskonale rozumie i jednocześnie jest krok przed Tobą, by wskazać Ci ogrom możliwości rozwiązania problemu, trudności, podjęcia wyzwania. Polecam każdej zabieganej kobiecie współpracę z Gosią – Kobietą Ogarniętą!

 

Magdalena Seroka

Coach i Trener Mocnych Stron

W tym roku miałam przyjemność brać udział w szkoleniu prowadzonym przez Gosię dla firmy Capita – trening dotyczył zarządzaniem sobą w czasie. Jej profesjonalne podejście, doskonała znajomość tematu, a także poczucie humoru i pozytywna energia sprawiły, że udział w szkoleniu był dla mnie przyjemnością. Zawarte w nim treści i wskazówki mają niewątpliwe zastosowanie dla pracy rekrutera. Serdecznie polecam.

Małgorzata Handzel

Recruiter, English teacher

Szkolenie prowadzone przez Gosie z zarządzania sobą w czasie, w którym mialam przyjemność uczestniczyć to świetna dawka wiedzy i praktycznych wskazówek. Gosia daje do myślenia, pozwala uczestnikom szkolenia samodzielnie znaleźć rozwiązanie swoich problemów nie narzucając gotowych odpowiedzi, ale wskazując jak je samodzielnie znaleźć. Polecam gorąco wszystkim, którzy potrzebują wsparcia w tym jak najlepiej wykorzystac każdy dzień, zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

Katarzyna Sarga

Marketing Manager w Hello Morning Sleepwear

Fantastyczne szkolenie, pełne konkretnej wiedzy. Polecam każdemu, na prawdę warto !

Renata Mika

Laborant w Philip Morris International

Struktura i plan szkolenia były ułożone jasno i klarownie tak, by mimo krótkiego czasu w jak najbardziej efektywny sposób przekazać najbardziej istotne elementy zagadnienia. (…) Efekt końcowy zadowolił wszystkich uczestników, którzy jednocześnie wyrazili chęć odbycia szkolenia w rozbudowanej formie, co świadczy o zręczności i umiejętnościach prowadzącej.
Izabela Helbin Dyrektor Krakowskiego Biura festiwalowego

Krakowskie Biuro Festiwalowe

(…) Szkolenie przeprowadzone zostało z pełnym profesjonalizmem, w przyjemnej atmosferze, dając uczestnikom dużą dawkę wiedzy. Pani Małgorzata dała się poznać jako osoba rzetelna, fachowa, z niezwykłym poczuciem humoru dzięki czemu szkolenie przebiegło w sposób ciekawy i bogaty merytorycznie. (…)

inż. Michał Kostrzewa

Przewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Krakowskiej

Dyrekcja Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego wyraża serdeczne podziękowania Pani mgr Małgorzacie Gabryś za przeprowadzenie szkolenia pt. Zarządzanie sobą w czasie dla studentów I roku SUM na kierunku Filologia rosyjska (…).

Dr hab. Jakub Sadowski

Pełniący Obowiązki Dyrektora Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej

OPINIE O GRUPIE KOBIETA OGARNIĘTA

Kobiety Ogarnięte jest to grupa, w której każda obecna tam kobieta może czuć się zaopiekowana, otoczona dobrą energią i uwagą. Gosia dba o autentyczność i rzetelność każdego wpisu, dlatego też grupa Kobiety Ogarnięte zrzesza i integruje panie, a nie dzieli.

Agnieszka

Co mi daje grupa KOBIETY OGARNIĘTE?
Jest wentylem bezpieczeństwa bezwzględnej rzeczywistości.
Uświadamia, jak ważne jest zrozumienie potrzeb naszego ciała i psychiki.Nie wszystkie znamy się osobiście, ale to nie przeszkadza w prowadzeniu bardzo ożywionych i owocnych dyskusji. Każda z nas jest inna, ma inną historie inne doświadczenia inną wrażliwość a po mimo tego potrafimy dyskutować, wymieniać się uwagami zawsze w atmosferze szacunku i zrozumienia. Nie ma osoby która w tym tłumie może się poczuć samotna.
Z każdego wpisu z każdego spotkania zyskuję coś dla siebie.

Istotą grupy jest osobowość liderki Małgosi, która doprowadziła do utworzenia „Ogarniętego Babińca” w różnorodności swojej niepowtarzalnego:)

Gdybym miała podsumować jednym zdaniem jak określić tą grupę – jest to tsunami kreatywności, dla kobiet w każdym wieku.

Bożena

Gosia Gabryś jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. To niezwykła
pasjonatka swojej pracy, spragniona życia, ciekawa drugiego człowieka,
cierpliwa i pomysłowa. Swoją radością „zaraża” innych, a szczególnie
grono Kobiet Ogarniętych, którą to grupę „ogarnia po swojemu”, jest jej
pomysłodawczynią i administratorem.

Karolina