szkolenia indywidualne
i grupowe

Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu efektywności osobistej czyli zarządzania sobą w czasie, rozwiązywania problemów, skutecznej komunikacji.
Jako coach prowadzę lifecoachingi oraz biznescoachingi.

Pracuję również mentoringowo z osobami, które wkraczają w świat rozwoju osobistego lub planują założyć, rozkręcić biznes.

Sprawdź aktualnie dostępne szkolenia

CYKL SZKOLEŃ KOBIETA OGARNIĘTA

Bycie Kobietą Ogarniętą to kwestia strategii a nie dar, talent z którym się rodzisz lub nie. Bycie Kobietą Ogarniętą to umiejętność zintegrowania odpowiednich nawyków, skrzyżowania wiedzy, umiejętności i chęci. Każda z nas może ogarniać lepiej, efektywniej życie a do tego potrzebujesz po prostu świadomości cojakdlaczego i kiedy oraz odpowiednich narzędzi. Możesz przyjść na warsztaty i krok po kroku ogarnąć ten temat.

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Warsztaty kreatywnego myślenia

Szkolenia są przyjemne, a te z kreatywnego myślenia najbardziej! W czasach kiedy ciągle musimy się czymś wyróżniać, a ludzie powtarzają „wszystko na rynku już jest!” przychodzi nam z pomocą coś, co każdy z nas ma a co tylko trzeba pobudzić i rozkręcić! Jak to zrobić i co z tego dobrego może wyniknąć? To już kwestia nieograniczonej wyobraźni.

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Wystąpienia publiczne w biznesie

Podobno największym stresorem dla człowieka jest zabranie głosu przed grupą ludzi. Niekiedy ogromne emocje budzi nawet konieczność przedstawienia się na forum dziesięciu osób. Jak więc się przygotować do przemawiania i przede wszystkim odblokować? To kwestia przede wszystkim pracy z przekonaniami, zbudowania wiary w siebie a także dobrego przygotowania zarówno od strony merytorycznej jak i technicznej. Drugim etapem jest już tylko regularny trening – to tak, jak w nauce jazdy samochodem.

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Komunikacja interpersonalna

Rozmawiamy codziennie z niezliczoną ilością osób i korzystając z wielu narzędzi: bezpośrednio, przez maila czy komunikator typu messenger. Sposób w jaki to robimy wpływa na nasze relacje, życie prywatne i zawodowe. To obszar, do którego jak nic pasuje idealnie powiedzenie: „Diabeł tkwi w szczegółach” ale z drugiej strony „Nie taki diabeł straszny jak go malują” więc warto przyjrzeć mu się z bliska a tym samym rozbroić.

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Biznesowy savoir-vivre i budowanie relacji zawodowych

Żyjąc w różnych nakładających się perspektywach to ta biznesowa rządzi się nieubłagalnie sztywnymi zasadami, których nieprzestrzeganie może skutecznie pogrzebać kontrakt na kilka milionów złotych. Z drugiej strony – nie wiedząc jak zachować się „na salonach” tracimy swoją naturalność i skupiamy się na tym, jak „przetrwać” w sytuacji, w której nie możemy się odnaleźć. Wszystko jest jednak do ogarnięcia zarówno jeśli chodzi o uścisk dłoni jak i właściwe trzymanie wizytówki.

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Rozwiązywanie problemów

Problem to słowo, na które z automatu się jeżymy. Nikt nie chce ich mieć ale mają je wszyscy. Jedni radzą sobie z nimi lepiej a drudzy gorzej i czasem jest to tylko kwestia nastawienia. Serio. Tak czy siak poza nastawieniem warto poćwiczyć jeszcze techniki rozwiązywania problemów. Te standardowe i te „od czapy” bo z problemami można się naprawdę dobrze bawić!

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Budowanie zespołów

Skuteczny, zgrany zespół to podstawa. Dobrze się w nich pracuje a wyniki osiąga błyskawicznie. Co na to się składa? Wiele czynników, które warto poznać i zastosować, aby móc tworzyć dream teamy.

najbliższe szkolenie

aktualnie brak terminu

Opinie moich klientów – moja najważniejsza rekomendacja

Przeczytaj, co o moich szkoleniach mówią osoby, które brały w nich udział:

Fantastyczne szkolenie, pełne konkretnej wiedzy. Polecam każdemu, na prawdę warto !

anonimowe ankiety po szkoleniu

Zmieniła się moja świadomość wykonywanych czynności, co to są priorytety oraz jak zaplanować swój dzień, tydzień, miesiąc aby przyniosło to oczekiwane rezultaty. Nie wychodzi mi to wszystko perfekcyjnie ale staram się to ogarnąć 🙂 #KO

anonimowe ankiety po szkoleniu

Gosia daje do myślenia, pozwala uczestnikom szkolenia samodzielnie znaleźć rozwiązanie swoich problemów nie narzucając gotowych odpowiedzi, ale wskazując jak je samodzielnie znaleźć.

anonimowe ankiety po szkoleniu