temat odcinka:

o nagrywaniu podcastu, vloga oraz o miłości do WordPressa z Maćkiem Kuchnikiem

Gościem tego odcinka jest Maciek Kuchnik – spec od WordPressa, który buduje strony, tworzy motywy, wtyczki i obsługuje swoich klientów. Do tego nagrywa podcast “Rób WordPressa” oraz wordpressowego vloga.

Rozmawiamy o tym jak zacząć nagrywać podcast, dlaczego vlog to fajne narzędzie do budowania relacji z klientami oraz o tym, jak narodziła się miłość do WordPressa i jak od kuchni Maciek ogarnia swój biznes.

Sezon 1, Odcinek 10    |    1:13:45

podcast-odcinek1-magdalena-seroka

gość odcinka

Maciek Kuchnik

Jest aktywnym członkiem polskiej społeczności WordPressa, wielokrotnie był prelegentem na WordUpach i WordCampach. Po 10 latach pracy z WordPressem zaczął dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach podcastu “Rób WordPress’a”, vlogu, blogu oraz gościnnych wystąpieniach, na które jest zapraszany.

Swoją przygodę z WordPressem zaczął w 2009 roku. Trafił wtedy do lokalnego portalu informacyjnego i tam po raz pierwszy go zobaczył. Od tego czasu WordPress zagościł na stałe w jego życiu. Buduje na nim strony, tworzy motywy, wtyczki, obsługuję strony swoich klientów.

dostępne odcinki podcastu:

Odcinek 45

Odcinek 45

Zastanawiasz się jak bez spiny przygotować swoją firmę do świąt? Znajdź 10 minut i posłuchaj tego odcinka!

Odcinek 44

Odcinek 44

temat odcinka: JAK PRZEBIĆ SIĘ Z OFERTĄ PRZEZ INTERNETOWY ŚMIETNIK? Co robić kiedy w sieci zrobił się wielki ścisk i...

Odcinek 43

Odcinek 43

Zastanawiasz się ile pokazywać zaplecza, prywatnego życia w social media? Jeśli masz 10 minut to posłuchaj tego odcinka. Być może rozwieję Twoje wątpliwości!